IRS Bitcoin Cüzdanlarına Erişebilecek Hackerlar Arıyor

IRS
IRS

VICE’ın bir raporuna göre, Internal Revenue Service (IRS) soruşturmalarla ilgili kripto para cüzdanlarını kırabilecek hackerlar arıyor. Kripto para sahipleri, kripto paralarını donanım cüzdanlarında güvence altına almak için hareket ederken, IRS başka bir yöntem deniyor.

IRS kripto para cüzdanlarına erişebilecek hackerlar işe almak istediğini duyurdu. Ceza Soruşturma Bölümü (CID) tarafından yayınlanan belgede, “kriptografik bulmacayı” çözememenin, fonların hareketini takip etmeyi ve onları kurtarmayı zorlaştırdığını belirtti. Bunun için IRS kripto cüzdanlardaki milyonlarca, hatta belki de milyarlarca dolar değerinde kripto paraya ulaşabilecek birini aradığını açıkladı. IRS “Bu sözleşmenin açık sonucu, siber güvenlik araştırmalarını, bir dijital adli tıp laboratuvarında eğitilebilen ve takip edilebilen ölçülü, tekrarlanabilir, tutarlı dijital adli tıp süreçlerine dönüştürmektir.” dedi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik3.6 Milyar Dolarlık Bitcoin Opsiyonunun Süresi Bugün Doldu
Sonraki İçerikCoinbase Skew’i Satın Aldı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz