Invesco: BTC’nin 30 Bin Doların Altına Düşecek

Bitcoin (BTC)
Bitcoin (BTC)

Invesco stratejisti Paul Jackson’a göre Bitcoin bu yıl daha büyük kayıplar görebilir. Business Insider’ın haberine göre Invesco stratejisti Paul Jackson, Bitcoin fiyatının 30.000 dolar seviyesinin altına düşebileceği konusunda uyardı. Böyle bir düşüş senaryosunun gerçeğe dönüşme olasılığını %30 olarak gördü. Teknik açıdan, en büyük kripto para birimi yakın zamanda bir “death cross” oluşturdu. Önemli bir düzeltmeyi öngörmesi beklenen çok korkulan grafik deseni, çoğu zaman gecikmeli bir trader olma eğilimindedir ve bazı traderlar bunu bir satın alma fırsatı olarak görmektedir.

Düşüş tahminlerinin aksine birçok uzman kripto paranın yeni zirvelere ulaşacağından emin. Örneğin Fundstrat’tan Tom Lee, Bitcoin’in bu yıl en kısa sürede 200.000 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Ayrıca Max Keiser, BTC’nin hash oranı rekor seviyelere ulaştığına dikkat çekti ve bunun Bitcoin’i bu yıl 220.000 dolara kadar yükseltebileceğine inanıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz