IntoTheBlock Raporuna Göre Ethereum Yükselmeye Devam Edecek

IntoTheBlock analiz şirketi tarafından yayınlanan son rapora göre, en büyük altcoin olan Ethereum (ETH) yükselmeye devam edecek. Bilindiği üzere Ethereum geçtiğimiz gün tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.430 doların üstüne yükseldi ancak daha sonra bir düzeltme yaşadı. Şimdilerde 1.200 dolardan işlem gören Ethereum’un büyümesi bekleniyor. IntoTheBlock’un raporu, yakın gelecekte ETH’nin yükselişe geçmesine sebep olacak birkaç faktör sıraladı.

DeFi’nin benimsenmesi Ethereum için olumlu bir gelişme. DeFi protokollerinin çoğu Ethereum zincirinde mevcut olduğu için DeFi büyümesi sayesinde, Ethereum’daki işlem sayısında bir artış fark edildi. Rapora göre, geçtiğimiz birkaç gün içinde Ethereum’da 1,17 milyon günlük işlem gözlemlendi. Bununla birlikte sıfır olmayan ETH cüzdanlarının sayısına gelince, Ethereum ortaya çıktığından bu yana yükselişte. ETH’nin günlük aktif cüzdanlarında günde ortalama 550 bine yükseldi. Ayrıca ETH arzı son zamanlarda hızla azaldı ve bu da Ethereum fiyatının yükselmesine neden olabilir.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerik“Bitcoin 500 Bin Dolara Yükselebilir”
Sonraki İçerikRusya Bankası Stablecoin Çıkarıyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz