İngiltere’de Bir Kafe Kripto Para Kabul Edecek

Bitcoin
Bitcoin

The Sun, Batı Londra’da yeni açılan bir kahve dükkanı olan Chai Ada’nın yedi kripto para birimini kabul etme yolunda olduğunu bildirdi. Kabul edilen kripto paralar arasında Bitcoin, Ethereum, XRP, Litecoin Horizen gibi seçenekler bulunuyor.

Kafenin sahibi Tayyab Shafiq, en büyük iki kripto para tarafından yayınlanan ölçeklendirme nedeniyle daha fazla kripto para birimi sunmak istediğini söyledi. Shafiq kripto para birimlerinin ve Metaverse’in gelecekte ana akım haline geleceğini tahmin etti. Shafiq ayrıca İngiltere’nin ilk kripto para kafesi olarak faturalandırılan işinin kripto paraları benimsemeyi ilerletmeye yardımcı olacağını söyledi. Restaurant ve kafeler, kripto para birimlerinin hızlı büyümesinden aktif olarak yararlanmaya çalışıyor. Paris merkezli bir bistro, Ekim ayı sonlarında meme token çılgınlığının alevlendiği bir zamanda meme kripto para birimi Shiba Inu’yu kabul etmeye başladı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz