İlk NFT Pazar Yeri Flare Ağında Başlıyor

İlk büyük ölçekli, karşılıksız token projesi olan 888 The New World ekosistemi, Flare (FLR) ağı üzerinde başlatılıyor. 888 The New World tarafından yapılan resmi duyuruya göre, dijital koleksiyon ilk olarak Flare’de (FLR) yayınlanacak. Bu arada Bitcoin yanlısı ünlü Paris Hilton, yeni projeye destek verenler arasında yer aldı. Projede dört ayrı modül bulunacak. “Genesis” ve “Innovations”, gelecek vaat eden yeni başlayanlardan sanat eserlerine ev sahipliği yaparken, “Main” bölge “yerleşik” sanatçılarla iş birliği yapacak. “Drop” modülü ise tanınmış sanatçıların kişisel, “benzersiz” etkinlikleri için ayrıldı.

888 New World ekibi, Flare (FLR) ağının NFT’ler için Ethereum’dan (ETH) çok daha doğal olduğunu vurguladı. Ağ, 100 kat daha az karbon emisyonuna ve düşük veya sıfır kripto para maliyetlerine sahip. Ayrıca, Flare’in mekanizmaları, Ethereum’dan yüzde 6.500 daha güçlü olan saniyede 1.000’e kadar işlem gerçekleştirebilir.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz