İkinci El Tesla Dogecoin’le Satın Alınabilecek

Blockchain ve robotik firması Bots Inc., Dogecoin (DOGE) ile yerel otomobil bayilerinden ikinci el Tesla arabaları satın almanın artık mümkün olduğunu duyurdu. Tesla şirketi henüz sıfır arabalarının meme token’i Dogecoin’le satın alınmasına izin vermese de robotik firması Bots Inc. Dogecoin hayranlarının ikinci el Tesla arabaları Dogecoin ile satın alabileceğini belirtti.

Mayıs ayı başlarında Tesla CEO’su Elon Musk, takipçilerine önde gelen e-araba üreticisinin Dogecoin ile ödeme kabul etmesini isteyip istemediklerini sordu. Bunun üzerine takipçilerin büyük bir çoğunluğu şirketin Dogecoin’i benimsemesini yönünde oy kullandı. Ardından Ağustos ayının başlarında şirket, Dogecoin ve Litecoin’i birleştirme madenciliği için Scrypt tabanlı bir madenci geliştirmek üzerinde çalıştığını duyurdu. Kısa süre önce Elon Musk Dogecoin’in ödemeler açısından en güçlü kripto para birimi olduğunu söyleyerek milyarder Mark Cuban’la aynı fikirde olduğunu gösterdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikEthereum 2.0’da Kilitlenen ETH 6.7 Milyonu Aştı
Sonraki İçerikTikTok, ETH Tabanlı Müzik Platformuyla Ortak Oldu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz