İki Borsa Daha Halka Arz Başlatıyor

İsveçli kripto borsası BTCX, bu yıl bir halka arz (IPO) başlatacağını duyurdu. BTCX, IPO’yu bu yılın üçüncü çeyreğinde başlatma niyetini doğruladı. Ayrıca geçen hafta INX borsası, New York merkezli bir halka arz başlatmak için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na (SEC) evraklar gönderdi. Bu şekilde, INX hem kurumsal hem de perakende yatırımcıları hedeflemekte ve bir dizi finansal ürün sunmayı amaçlamaktadır.

Ancak kripto sektöründe halka arz başlatacağı konuşulan çok fazla firma var. Binance, Coinbase ve hatta madencilik devi Bitmain hakkında da benzer söylentiler yayıldı. Son olarak Ripple şirketi halka arz söylentilerine konu oldu ve şirketin CEO’su Brad Garlinghouse doğrudan konu hakkında konuşmayı reddetti. Garlinghouse Ripple şirketinin elbet bir noktada IPO yapacağını ancak bu konuda ne öncü olacağını ne de geri kalacağını söyleyerek uygun zamanı beklediğinin sinyalini vermişti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz