Huobi Çin’den Yeni Kullanıcı Kayıtlarını Askıya Aldı

Huobi
Huobi

Çin’deki en büyük kripto borsası, ülkedeki yeni kullanıcıların kaydını askıya aldı. Çinli kripto gazetecisi Colin Wu, Çin’deki en büyük kripto ticaret merkezi olan Huobi’nin, ülkedeki düzenleyici baskının artmasıyla Çin anakarasında yeni kullanıcılar için hesap açmayı geçici olarak durdurduğunu tweetledi. Çin ile ilgili kripto haberlerini kapsayan 8BTC haber ajansı ayrıca, anakara Çin’in Huobi APP kaydı için ülke/bölge seçim listesinden çıkarıldığını açıkladı.

Wu, Çinli kripto kurumlarının çoğunluğunun, yetkililerin yeni düzenleme düzenleme adımını takiben merkezlerini şimdi Çin’den Singapur’a taşıdığını söyledi. Wu, ABD’yi kripto madencilerinin Çin’den hareket etmesi muhtemel hedef yerlerden biri olarak nitelendirdi. Bunun nedeni olarak ABD’nin madenciler için bol miktarda sermaye ve elektriğe sahip olduğunu belirtti. Singapur’a gelince, yetkilileri kripto dostu ve ülke Çin’e benzer bir kültüre sahip.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikÇin’in Kripto Yasağının Anlamı Ne?
Sonraki İçerikDeFi’de Kilitlenen Ethereum Sayısı Rekor Kırdı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz