Hoskinson, Kriptoları Eleştiren Bankacıya Sert Çıktı

Charles Hoskinson
Charles Hoskinson

Fed’den Neel Kashkari, tüm kripto para birimi endüstrisinin dolandırıcılarla dolu olduğunu iddia etti. Minneapolis Federal Rezerv Bankası Başkanı Neel Kashkari, kripto para birimi endüstrisinin deneyimsizleri dolandıran “dolandırıcılarla” dolu olduğunu söyledi. Bunun üzerine Cardano kurucusu Charles Hoskinson, Kashkari’ye sert çıktı. Hoskinson, FED’in her sene trilyonlarda para bastığını ve enflasyon olmadığını iddia ederek vatandaşları zor duruma soktuğunu belirtti.

İnsan Hakları Vakfı’nın baş strateji sorumlusu Alex Gladstein, Bitcoin’in Küba, Nijerya ve Etiyopya gibi ülkelerden insanların ekonomik özgürlüğü yeniden kazanmalarına ve yolsuzlukla mücadele etmelerine nasıl yardımcı olduğunu gösteren çok sayıda makale de paylaştı. Uzun süredir kripto paralara karşı çıkan Kashkari, son zamanlarda daha da şüpheci oldu. Kashkari, tüm kripto para birimlerinin yüzde 95’inin “yutturmaca, gürültü ve kafa karışıklığı” tarafından yönlendirildiğini belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz