Hong Kong Merkezli Blockchain Şirketi Bitspark Kapandı

Hong Kong merkezli Blockchain şirketi Bitspark bugün itibariyle kapanacağını duyurdu.  Bitspark CEO’su George Harrap, şirketin iyi performansına rağmen ani bir kapanma kararı aldı. Yapılan açıklamaya göre Bitspark, şirket içi yeniden yapılandırma problemleri nedeniyle faaliyetlerini durdurdu.

Ayrıca duyuruda belirtildiği üzere Bitspark kullanıcıları, kripto para çekim işlemlerini 4 Mart’a kadar gerçekleştirebilecek ancak o tarihten sonra 90 gün boyunca durdurulacak ve kullanıcılar kalan birikimlerini yalnızca Bitspark müşteri destek hizmeti yoluyla çekebilecek.

binance

2014 yılında Harrap ve Maxine Ryan tarafından kurulan Bitspark, geçtiğimiz ay Ryan’ın operasyon direktörü görevinden istifa etmek istemesi şirket içinde yeniden yapılandırmayla ilgili sorun yarattı. Ayrıca Çin’de ortaya çıkan korona virüsü ve Hong Kong’da düzenlenen hükümet karşıtı protestolar şirketin durumunu kötüleştirdi. Bu nedenle Bitspark’ın faaliyetlerini durdurma kararı alındı.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz