Hive İki günde Fiyatını Altıya Katladı! İşte Sebebi

Geçtiğimiz haftalarda Steem’i Jutin Sun’ın satın almasından sonra STEEM komünitesi ile Sun arasında patlak veren savaş sonrasında eski ekip ve kullanıcılar hard forkla HIVE isimli yeni bir ağda devam etmeye karar vermişlerdi. Pek çok büyük büyük borsa tarafından desteklenen HIVE hard forku sonrasında işlem çiftlerinin borsalara girmesi haberi sonrasında inanılmaz manipülatif bir yükseliş gerçekleşti. Pek çok kişi bu durumun dev bir insider trading olduğunu ve hem borsaların hem de HIVE ekibinin yatırımcı üzerinden haksız kazanç sağladığını düşünüyor.

Hareketi başlatan Hive’ın Huobi borsasında listeleneceği haberi oldu. Ciddi yükseliş yaşayan paranın daha sonra Binance’da da listeleneceği duyuruldu. Binance CEO’su CZ tarafından “Siz istediniz biz yaptık” diye duyurulan listeleme haberi sonrası para market cap’de 31. sıraya kadar yükseldi. HIVE Binance’te 27 Nisan 2020 itibariyle HIVE/BNB, HIVE/BTC ve HIVE/USDT paritelerinde listelenecek.

binance

 


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz