Hindistan Maliye Bakanı: Hindistan’ın Kripto Tasarısı Hazır

Hindistan’ın kripto para birimi düzenlemeleriyle ilgili merakla beklenen yeni yasası, muson parlamentosu oturumunun gündemine dahil edilecek. Hindistan Maliye Bakanı Nirmala Sitharaman’ın yerel bir medya kuruluşu Hindu’ya verdiği röportaja göre, Hindistan’ın kripto para birimi yasa tasarısı iki yıllık sıkı çalışmanın ardından nihayet hazır. Hintli parlamenterler Temmuz ayında kriptoyu tartışacaklar.

Sitharaman, milletvekillerinin belgeyi hazırlamak için kripto segmentinden gelen girdileri dikkate aldıklarını belirtti. Ayrıca Sitharaman, bu tasarı hazırlanırken kilit piyasa oyuncularının pozisyonlarının dikkate alındığını vurguladı. Ona göre, düzenleyici çerçevenin yeni unsurları büyük olasılıkla yakında onaylanacak. Bu yasa tasarısı, Şubat ve Mart aylarında parlamentonun bütçe oturumunda gündeme geldi, ancak ülke çapındaki kısıtlamalar nedeniyle bu oturum kısaltıldı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikDogecoin Milyoner’i Youtube Kanalından DOGE Ödemesi Aldığını Açıkladı
Sonraki İçerikVisa Kripto Para Ekosistemi Oluşturmak İstiyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz