Uzmanlar Bitcoin’in Yükseliş Eğiliminde Olduğuna Hemfikir

Şimdilerde 9.300 doların hemen altında işlem yapan lider kripto para birimi Bitcoin giderek yükseliyor. Ayrıca yalnızca altı gün sonra gerçekleşecek olan Bitcoin madenci ödül yarılanması da fiyat hareketliliğini büyük ölçüde etkiliyor. Bu nedenle birçok uzman ve analist Bitcoin’de yükseliş öngörüyorlar. Bunlardan biri de Hedgeye Risk Management’ın CEO’su Keith McCullough, Bitcoin’in şu anda yükseliş eğiliminde olduğuna inanıyor.

binance

Tanınmış trader Scott Melker, her biri bir öncekinden daha fazla yükseliş gösteren üç senaryo sunarak mevcut Bitcoin fiyat hareketini yorumladı. Analist TradingView’dan yayınladığı tabloda Bitcoin için 9.214 doların üzerinde bir günlük kapanışın onu yükselişe geçireceğini belirtti. Ayrıca tablodaki inen siyah çizgi kırıldığında daha büyük bir boğa beklediğini söyleyen analist, mor çizginin 10.522 dolara yükselerek çok daha yüksek bir boğa piyasasına gireceğini dile getirdi.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz