Harvest Finance Saldırısının Ardından Hacker İçin 100 Bin Dolarlık Ödül Yayınladı

Merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü Harvest Finance’ın likidite havuzlarına saldırı gerçekleştirildi. Hacker Harvest Finance’ten yaklaşık 24 milyon dolar çaldı ve daha sonra bu fonları Bitcoin’e çevirdi. Bu saldırı token’in fiyatının düşmesine sebep oldu. Harvest Finance yayınladığı tweet’te hacker’a seslenerek fonları kullanıcılara iade etmelerini rica etti. Bunun üzerine Harvest Finance protole saldıran hacker için 100 bin dolarlık bir ödül yayınladığını duyurdu.

binance

Harvest Finance’e göre, saldırganı tanımlamak için şu anda yeterli bilgi mevcut. Bugün yayınlanan bir tweet’te DeFi protokolü, “artık kripto topluluğunda iyi bilinen saldırgan hakkında önemli miktarda kişisel olarak tanımlanabilir bilgi var” dedi. Bu arada saldırının sonuçları devam ederken, Harvest Finance 10 BTC adresi yayınlayarak hacker’ın tüm fonlarının aşağıda belirtilen cüzdanlarda olduğunu iddia etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz