Grayscale’in ETC, BCH ve LTC Fonları SEC’e Rapor Verecek

Grayscale
Grayscale

En büyük küresel kripto varlık yöneticisi Grayscale, gelecekte ETC, BCH ve LTC fonlarını ETF’lere dönüştürmeyi kolaylaştırdı. Forbes’a göre, Grayscale’in Bitcoin Cash, Litecoin ve Ethereum Classic Trusts artık SEC’e rapor verecek bu da gelecekte ETF olmak için onay almalarını kolaylaştıracak.

Şirketin CEO’su Michael Sonnenshein’e göre, Grayscale yatırımcıları bunun olmasını istiyor. Ayrıca, bu kripto tröstlerini SEC raporlama şirketlerine dönüştürmenin, onları düzenleyiciye bu tür bir raporlama görmeyi bekleyen potansiyel olarak daha geniş bir yatırımcı akışına açacağını belirtti. Grayscale fonları diğer faydaların yanı sıra, hisselerinin kilitlenme süresi artık bir yıldan yalnızca altı aya düşürülecek ve bunları SEC’in güvenilirliği ile borsada işlem gören fonlara dönüştürmek daha kolay olacaktır. Bununla birlikte, SEC başkanı Gary Gensler, BTC spot vadeli işlemleri yerine Bitcoin vadeli işlemlerini ETF’ye tercih ettiğinden, şirketin 20’den fazla diğer kuruluşla birlikte başvurduğu Bitcoin ETF’sini onaylamadı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz