Grayscale’in Kripto Para Birimleri 1.1 Milyar Dolar Değer Kazandı

Barry Silbert’in Digital Currency Group’un bir yan kuruluşu olan büyük kripto para varlık yöneticisi Grayscale Investments, 28 Haziran Pazartesi itibariyle dijital para varlıklarının 1,1 milyar dolar eklediğini duyurdu. Pazartesi günü, Grayscale ekibi, hafta sonu boyunca sahip oldukları kripto varlıklarının toplam değerinin 1,1 milyar dolar arttığını ve Cuma günkü 29 milyar dolara kıyasla şimdi 30,1 milyar dolar olduğunu açıkladı. Kripto paraların değer kazanmasıyla birlikte Grayscale şirketinin varlıkları büyüdü.

Büyüme, Bitcoin toparlanmaya başladığında hafta sonu gerçekleşti ve 28 Pazartesi günü 34 bin dolar seviyesine yükseldi. Bugün erken saatlerde, lider kripto para birimi 35 bin dolar seviyesine ulaştı ve en büyük altcoin olan Ethereum 2.100 dolara yükselmeyi başardı. Bu nedenle, Grayscale’in kripto varlıkları da değer kazandı ve 1,1 milyar dolar ekledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz