Grayscale İlk Avrupa ETF’sini Başlattı

Grayscale
Grayscale

Grayscale, şirketin pazardaki performansını değiştirebilecek bir lansmana hazırlanıyor. Bloomberg’in Grayscale Finans Geleceği Endeksi’ni izleyecek ve yatırımcılara dijital varlıklar, finans ve teknoloji şirketlerine maruz kalma imkanı veren ilk Avrupa ETF’sinin lansmanını duyurdu. Yeni gelen borsada işlem gören ürünlerin Londra Menkul Kıymetler Borsası (LSE), Borsa Italiana ve Deutsche Borse Xetra’da listelenmesi bekleniyor. Şubat ayında Grayscale, ETP’sini ABD’de listeledi ve ABD’li yatırımcılara aynı türde bir risk sundu.

Dijital Varlıklar Altyapısı “direği”, kripto para birimi madenciliği, enerji yönetimi ve kripto ekosistemine bağlı diğer faaliyetlerde yer alan şirketleri içerir. Teknoloji Çözümleri ve Finansal Temeller, dijital ekonomi teknoloji sağlayıcılarına ve dijital ekonomide yer alan varlık yöneticileri ve aracı kurumlar gibi finansal kurumlara erişim sağlar.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz