Grayscale CEO’su: ABD Bitcoin ETF’sini Yakında Onaylayacak

Bitcoin ETF
Bitcoin ETF

CNBC’nin Squawk Box programına katılan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, ABD’deki Bitcoin ETF’nin geleceği hakkındaki olumlu bir görüşünü paylaştı. Sonnenshein, bir Bitcoin ETF’nin er ya da geç ABD’de kesinlikle onaylanacağını söyledi. Bilindiği üzere şimdiye kadar birçok şirket Bitcoin ETF için SEC’e başvurdu ancak düzenleyici bu tekliflerin hiçbirini kabul etmedi. Ayrıca CNBC’nin Squawk Box ortak sunucusu Joe Kernen, dünyadaki düzenleyicilerin veya Çin’in suçlu olması durumunda, Sonnenshein’in Bitcoin fiyatındaki son düşüşü değerlendirmesini istedi. Bunun üzerine CEO, Bitcoin ekosisteminin yıllar boyunca karşılaştığı zorluklarla yüzleşmeye devam ettiğini belirtti.

Çin hükümeti tarafından kripto madencilerine uygulanan son yasağın Bitcoin’e olumlu etkileri olacağını iddia etti. Michael Sonnenshein ayrıca Kernen’e Bitcoin yatırımcılarının hızlı para kazanmak için burada olmadıklarını, orta ve uzun vadede tutmayı planladıklarını hatırlattı. Bu nedenle, volatilitenin bu gibi yatırımcılar için pek önemli olmadığını söyledi.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz