Grayscale, BNY Mellon İle Ortaklık Kurdu

Grayscale Investments, Bitcoin Trust’a varlık hizmeti ve ETF hizmetleri sağlamak için küresel varlık yönetimi şirketi BNY Mellon ile bir ortaklık imzaladı. Grayscale, şirketin piyasadaki en popüler ürünü olan Bitcoin Trust’a (GBTC) varlık hizmeti sağlamak için ABD merkezli bir varlık yöneticisi olan BNY Mellon ile ortaklık kurdu. Grayscale’in ana şirketi Digital Currency Group’un başkanı Barry Silbert, ortaklığı kısa süre önce duyurdu.

1 Ekim itibariyle BNY, Grayscale ile fon muhasebesi ve yönetim hizmetleri sunmaya başlayacak. Ayrıca BNY Mellon, şirket Bitcoin Trust’ı Bitcoin borsasında işlem gören bir fona dönüştürmek için çalışmaya devam ederken Grayscale’e ETF hizmetleri sağlayıcısı olacak. Anlaşmanın bir parçası olarak Grayscale Bitcoin Trust, kripto para birimlerine dayalı ETF’leri destekleyen ETF Merkezi de dahil olmak üzere BNY aracılığıyla çok sayıda iyileştirme görecek.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikTürkiye Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan Kripto Para Hizmeti Sunanlara Düzenleme
Sonraki İçerik“Bitcoin ETF ABD’de Yakın Zamanda Yayınlanmayacak”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz