Google’da “Bitcoin Halving” Aramaları Bir Öncekine Göre Yüzde 33 Daha Fazla

Bugün erken saatlerde lider kripto para olan Bitcoin 7.778 dolara yükseldi ancak orada kalamadı ve 7.694 dolara geriledi. Bununla birlikte, Mayıs ayı ortasında gerçekleşecek olan yarılanma yaklaştığı için Google aramalarında “Bitcoin Halving” aramaları arttı. En son 2016 görülen yarılanma olayı ile kıyaslandığında ise şimdilerde Google aramalarda Bitcoin Halving % 33 daha fazla. Moon Carl olarak da bilinen trader Carl Eric Martin, Google’ın ‘Bitcoin halving’ aramalarında son zamanlarda büyük bir artış olduğunu fark etti.

binance

Ayrıca Bitcoin analisti @digitalikNet Twitter sayfasında benzer verileri paylaştı. Bu arada Glassnode’a göre, BTC aktif tedarikinin 2y-3y’nin 3 yılın en yüksek seviyesi olan 2.805.977.834 BTC’ye ulaştı. Bu, son iki ila üç yıl boyunca, kullanıcıların BTC’lerini yaklaşan yarılanma öncesi cüzdanlar arasında aktif olarak taşıdığı anlamına gelir.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz