Goldman Sachs’ın Bitcoin Yorumu

Goldman Sachs’ın kripto paralar ile ilgili yakında yayınlanacak raporunun sayfaları Twitter’da ekonomist Alex Krüger tarafından paylaşıldı. Goldman Sachs raporundan “Kripto: yeni bir varlık sınıfı mı?” başlıklı birkaç ekran görüntüsünü yayınlandı. Krüger, raporun tamamının Goldman Sachs’ın web sitesinde “birkaç gün içinde” yayınlanacağını belirtti.

Raporda, kripto yatırım şirketi Galaxy Digital Holdings’in kurucusu ve CEO’su Michael Novogratz’ın, kripto varlık yönetimi şirketi olan Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein’in ve diğer finans yöneticilerin bakış açıları yer alıyor. Raporda, Novogratz kripto sorusunu olumlu bir şekilde bir varlık sınıfı olarak yanıtlıyor. CEO kritik bir güvenilir yatırımcı ve kurum kitlesinin şu anda kripto varlıkları ile ilgileniyor olmasının, resmi bir varlık sınıfı olarak konumlarını pekiştirdiğini savundu. Ayrıca Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein, kurumsal yatırımcıların hızla Bitcoin’i benimsediğini söyledi ve enflasyona ve para biriminin değer kaybetmesine karşı korunmanın en iyi yolu olduğunu belirtti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz