Goldman Sachs Kullanıcılarının Yüzde 40’ı Kripto Paraya Sahip

Amerikan bankacılık devi Goldman Sachs, yatırımcılardan gelen artan talebin ortasında kripto para hizmeti sağlayacağını açıkladı. Goldman Sachs’ın küresel pazarlar bölümünün küresel dijital varlıklar başkanı Matt McDermott, şirketin yaklaşan kripto platformunda CME Bitcoin (BTC) vadeli işlemlerine erişim sağlayacağını duyurdu. McDermott, Goldman Sachs’ın kripto platformunun başlangıçta bu iki ürünle sınırlı olacağını belirtti.

McDermott’a göre, Goldman Sachs’ın kripto para birimine geçişi, kullanıcılarından gelen artan talebe karşılık olarak geliyor. Yönetici, yaklaşık 300 kullanıcının katıldığı bir dahili ankete atıfta bulunarak, Goldman Sachs’ın yatırımcılarının %40’ının şu anda kripto para birimine sahip olduğunu açıkladı. McDermott ayrıca Goldman Sachs’ın ankete katılan kullanıcılarının %61’inin dijital varlıkların önümüzdeki yıl artmasını beklediğini bildirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz