Golden Cross’un Ardından Bitcoin 30.000 Dolara Yükselebilir

Son zamanlarda 9.600 dolar seviyesinin üzerinde konsolide olamamasına rağmen, analistlere göre Bitcoin (BTC) bu yıl muazzam kazançlar için hazırlanıyor. Analist Anondran Nisan 2019’dan bu yana ilk kez içinde bulunduğumuz Şubat ayı sonunda gerçekleşmesi beklenen Golden Cross’un fiyatları ciddi şekilde arttıracağını öngörüyor.

Bilindiği üzere Golden Cross (Altın kesişim) 50 günlük hareketli ortalamanın 200 günlük hareketli ortalama değerini aştığında grafikte görünen bir boğa piyasası habercisidir. Bu tür durumlar nadirdir, bu da yatırımcıların yaklaşan kesişme hakkında neden heyecanlanması gerektiğini açıklıyor.  BTC, en son Golden Cross oluşturduğunda fiyatı % 158 oranında arttı ve 2019’un en yüksek seviyesi olan 13.888 dolara ulaştı. Bunun üzerine Anondran, yaklaşan yükseliş kesişiminden sonra aynı büyüklükte bir ralli yaşarsa BTC’nin 30.000 dolara yükselebileceğini tahmin etti.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz