Gnosis Cüzdanı Ethereum Ana Ağının Ötesine Genişliyor

Bugün Ethereum’un işlem ücretleri kripto pazarının bu yılın başlarındaki zirvesinden çok daha düşük olsa da, Gnosis ekibi hala maliyetleri düşürme ve daha ucuz kripto ağlarını başlatma niyetinde. Proje, güvenli kripto cüzdanı olan Gnosis Safe hizmetini Polygon ve Binance Smart Chain üzerinde başlatarak, kullanıcılara Ethereum ana ağından uzakta daha ucuz çözümler sunacağını açıkladı. Gnosis, maliyetlerini azaltmak için hizmetlerini Ethereum ana ağının ötesine taşıyor.

Gnosis Safe, yalnızca özel anahtar adı verilen bir dizi sözcük ve sayı ile korunan yaygın kripto cüzdanlarından farklıdır. Gnosis cüzdanı bunun yerine kriptonuzu korumak için daha karmaşık yollar oluşturmak için akıllı sözleşmeler kullanır. Diğer bir önemli fark, Gnosis’in çoklu imza işlevi sunmasıdır, yani bir işlemin yürütülebilmesi için birden fazla kişinin imzalaması gerekir. Cüzdan, daha büyük ekiplerin, DAO’ların ve yüksek net değere sahip bireylerin kripto fonlarını güvenli bir şekilde güvence altına almalarını sağlar.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz