Gizlilik Paraları Bundan Sonra Daha Çok Tercih Edilebilir

Weiss Crypto Ratings Ajansı’na göre, COVID-19 salgınında hükümetler gözetim uygulamalarını sertleştirirse gizlilik paraları kullanıcıların kendilerini korumalarını sağlayabilir. Koronavirüsün tüm dünyaya yayılmasıyla birlikte bazı hükümetler hasta ve karantinaya alınan vatandaşlar için gözetim tedbirleri uygulamaya başladı. Kripto paralar ise kullanıcıların bu durumda başvuracağı yollardan biri olacak gibi görünüyor. Ajans yaptığı açıklamada, yakın zamanda gizlilik paralarına olan talebin artabileceğini belirtti ve ayrıca bunların kullanıcıların gizliliğini korumaya ve mevcut finansal karmaşadan yararlanmalarına yardımcı olabileceğini de ekledi.

binance

Öte yandan geçtiğimiz gün sektörün ünlü ismi John McAfee Twitter’da Monero, Safex ve Apollo gibi gizlilik paralarını övdü. McAfee’ye göre, gizlilik paraları yaklaşan ekonomik yıkımda güvenli bir sığınak olarak tercih edilebilir.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz