Gemini Küresel Genişleme İçin Çalışıyor

New York merkezli kripto para borsası Gemini, Avrupa’ya genişlemek için çalışmalara başladı. Cameron ve Tyler Winklevoss liderliğindeki borsanın bir bölümü olan Gemini Europe bugün Blair Halliday’i yeni baş uyum görevlisi olarak işe aldığını duyurdu. Halliday ayrıca Gemini Europe’un kara para aklama raporlama memuru olarak görev yapacak. Firmanın açıklamasına göre, Halliday düzenleyicilerle ilişkileri yönetecek ve doğrudan kendisinden sadece bir ay önce Gemini’ye katılan İngiltere genel müdürü Julian Sawyer’a rapor verecek.

İngiltere ve Avrupa, firmaya göre “şirket için gelişmekte olan bir bölge” dir. Hizmetleri henüz Avrupa’daki müşteriler tarafından kullanılamıyor, ancak şirket potansiyel kullanıcıları bekleme listesine kaydolmaya davet ediyor. Ancak Winklevoss ikizlerinin gözleri sadece Avrupa değil. Son altı ay içinde, borsa New York merkezli genel merkezinin dışına çıkmak için giderek daha fazla çaba sarf etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz