Gemini Borsası Kripto Vergileri İçin TaxBit İle Ortak Oldu

Winklevoss ikizlerinin sahibi olduğu Gemini kripto para borsası TaxBit’in Tax Center Suite çözümüyle birlikte kullanıcılarının kripto vergilerini bildirmelerine yardımcı olmak için TaxBit ile ortaklık kurdu. Bu ortaklık sayesinde Gemini borsası kullanıcıları kripto alım satımları üzerindeki gerçek zamanlı vergi etkisini takip etmelerini sağlayabilecek.

Bununla birlikte TaxBit’in Tax Center Suite çözümü kullanıcıların vergi iadelerini potansiyel olarak artırmalarına ve vergi yükümlülüklerini düşürmelerine olanak tanıyacak aynı zamanda vergi tasarrufu fırsatları mevcut olduğunda ticari uyarılar sunacak. Ayrıca bu sene başında TaxBit’e yatırım yapmaya başlayan Gemini borsası ilk kez kripto vergisiyle ilgili araç kullandığını açıkladı. Bu arada yazılım Gemini’de tam olarak uygulandığında, borsanın ABD’deki kullanıcıları IRS’nin gerektirdiği formatta bir vergi raporu indirebilecek.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz