Gary Shilling: Dogecoin’i Kötü Bir Son Bekliyor

Tanınmış finansal yorumcu Gary Shilling, Dogecoin’i (DOGE) kötü bir son beklediğini dile getirdi. BNN Bloomberg’e konuşan Shilling, Dogecoin’in tamamen spekülasyon olduğunu ve yükselişinin “saçma” olduğunu belirtti. Yorumcu, Dogecoin rallisinin şimdiye kadar likidite ile desteklendiğini ifade etti. Shilling ayrıca mevcut Dogecoin çılgınlığının kötü bir şekilde sona ereceğini söyledi. Bitcoin’in aksine, Dogecoin sınırsız arza ve çok az sayıda aktif geliştiriciye sahiptir.

Şaka token’i olarak yayınlanan Dogecoin, Elon Musk’ın yorumları sayesinde kısa sürede yükseldi. Geçtiğimiz hafta %750’nin üzerinde değer kazanan Dogecoin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.45 dolara ulaştı. Ancak o zamandan beri kazancının bir kısmını kaybetti ve şimdilerde 0.26 dolara kadar geriledi. CoinMarketCap’e göre DOGE şu anda en büyük yedinci kripto para olarak sıralanıyor.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikRipple Kurucu Ortağına Göre Bitcoin PoW’dan Uzaklaşmalı
Sonraki İçerikThodex CEO’sunun 2 Milyar Dolarlık Kripto Para İle Yurt Dışına Kaçtığı İddia Ediliyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz