Galaxy Digital’in 6.000 ETH Satın Alımı Kurumsal İlginin Sinyallerini Verdi

0
79
Galaxy Digital
Galaxy Digital

Michael Novogratz’ın Galaxy Digital Holdings’i, kripto para piyasasının dikkatini çeken cesur bir hamleyle 19,8 milyon dolar değerinde 6.000 ETH’lik önemli bir satın alma gerçekleştirdi.

Bu satın alma, Ethereum’a yönelik kurumsal ilginin arttığı bir dönemde gerçekleşti ve bu da Ethereum’un potansiyelinin giderek daha fazla tanındığını gösteriyor.

Satın alma aynı zamanda Ethereum’un fiyatının kayda değer bir düşüş yaşadığı bir zamanda gerçekleşti ve bu da yatırım firmasını bu fırsattan yararlanmaktan caydırmadı.

Galaxy Digital’in yanı sıra Asya merkezli blockchain odaklı risk sermayesi şirketi Fenbushi Capital de önemli miktarda ETH ele geçirdi: 17,2 milyon dolar değerinde 5.207,4 ETH.

Lookonchain’e göre Fenbushi Capital ve Galaxy Digital, piyasanın düşmesinin ardından ETH’yi Binance’ten çekti. Fenbushi Capital, Binance’ten 17,2 milyon dolar değerindeki 5.207,4 ETH’yi, Galaxy Digital ise birkaç saat sonra 19,8 milyon dolar değerindeki 6.000 ETH’yi çekti.

Her iki satın alma da piyasa değerine göre en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum’un makroekonomik belirsizlik ve düzenleyici gelişmeler nedeniyle dalgalanma gördüğü bir dönemde gerçekleşti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz