G2A, Oyun Odaklı NFT Pazarını Açıyor

0
162
NFT
NFT

Dijital oyun satıcısı G2A, daha geniş oyun yazılımı koleksiyonuna oyun NFT’leri ekleyerek tekliflerini genişletmek amacıyla yakın zamanda Web3 oyunlarına bağlı NFT’ler için bir pazar başlattı.

15 Kasım’da başlatılan yeni girişim, G2A ekibinin küratörlüğünü yaptığı Web3 ve NFT oyunlarını tanıtmayı amaçlıyor. Bu sayede oyuncular, blockchain oyunlarının neler sunduğunu görme ve G2A ile ortak olan oyunların NFT’lerini görme şansına sahip olacak.

G2A Capital Group CEO’su Bartosz Skwarczek, yaptığı açıklamada şirketin NFT oyun projesi Cryptokitties’in ortaya çıkışından bu yana blockchain oyun sektörünün gelişimini takip ettiğini söyledi. “Oyuncuların blockchain oyun endüstrisine oldukça aşina olduğu ve önemli bir kısmının halihazırda Web3 oyunları oynadığı ve hatta oyunlardan NFT ticareti yaptığı ortaya çıktı.”

Bu nedenle oyun satıcısı, Web3 oyunlarının hayranlarına çevrimiçi bir alan sağlamak için G2A Geekverse’i başlattı. Skwarczek, oyuncuların bu alanda “en iyi Web3 oyunları hakkında bilgi bulabileceklerini” ve “bu oyunlarla ilgili dijital varlıkları satın alma ve satma fırsatına sahip olacaklarını” ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz