Futbol Efsanesi Pelé’nin NFT Koleksiyonu Yayınlanıyor

Tüm zamanların en büyük futbolcusu olarak kabul edilen Pelé’nin NFT koleksiyonu piyasaya sürülecek. Twitter hesabından açıklama yapan Pelé, Ethernity Chain’in kendisinin NFT kartlarını oluşturduğunu duyurdu. Ayrıca Pelé bu şekilde ölümsüzleştirilmenin harika olduğunu ve bundan dolayı şeref duyduğunu ifade etti.

Pelé’nin NFT koleksiyonu Visual Lab ve Kingsletter tarafından oluşturuldu. Dijital ticaret kartları bir süredir piyasada olsa da, bu dijital olarak piyasaya sürülen Pelé ticaret kartlarını içeren ilk koleksiyon olacak. Pelé’nin koleksiyonu, Ethernity Chain NFT pazarında 2 Mayıs’ta satışa sunulacak. Koleksiyon gelirinin %90’ı hayır kurumu Pele10’a gönderilecek. Bu arada bu koleksiyon Ethernity Chain’in platformundaki ilk yüksek profilli NFT lansmanı değil. Ethernity Chain bundan önce de efsanevi boksör Muhammed Ali’nin hayatını ve mirasını kutlayan “The Ali Collection” isimli bir NFT satışa sundu.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikCardano Ağında İlk Stablecoin Piyasaya Sürülüyor
Sonraki İçerikEthereum İşlem Ücretleri Yükselmeye Devam Ediyor

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz