FTX Token Bir Haftada Yüzde 50 Arttı

FTT Token
FTT Token

FTX Token, Eylül ayında şimdiye kadar %50 artışla yeni rekor kırdı. FTX kripto borsasının yerel hizmet tokeni FTT, ABD merkezli bir kripto türev platformu olan LedgerX’i açıklanmayan bir meblağ karşılığında satın almayı kabul etmesinden bir hafta sonra Pazartesi günü yeni bir rekor seviyeye ulaştı. Pazartesi günü, FTT/USD döviz kuru %16.37 artarak 73.99 dolara yükseldi.

FTX’in Ledger satın alma haberi, FTT rallisini tetikledi. 31 Ağustos’ta kripto borsası, FTX.US aracılığıyla ABD’de çok çeşitli kripto tabanlı varlık sınıfları sunmak istediğini açıkladı. Sonuç olarak, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için ABD tarafından düzenlenen bir kripto türevleri borsası ve takas odası olan LedgerX’i satın alması, FTX hizmetleri için daha geniş bir pazar payı anlamına gelecektir. FTT, Çarşamba günü LedgerX haberlerine yanıt olarak %34.42 arttı. Daha sonra, kripto para birimi bir konsolidasyon aşamasına girdi, ancak Pazartesi günü yükseliş trendine devam etmek için %16,37’ye yükseldi. Toplamda, aylık kazançları %50’nin biraz üzerinde çıktı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz