FTX NFT Pazaryeri Oluşturuyor

NFT
NFT

FTX, bir NFT pazaryeri başlatmak için Dolphin Entertainment ile ortaklık kurdu. Pazar yerinin kendisi spor ve eğlenceye odaklanacak. Sam Bankman-Fried’in kripto borsası FTX, spor ve eğlence için non fungible token (NFT) pazarını başlatmak için Dolphin Entertainment ile birlikte çalışıyor. FTX dün, büyük spor ve eğlence markaları için bir NFT pazarı oluşturmak üzere Dolphin Entertainment ile birlikte çalışmaktan heyecan duyduklarını paylaştı.

Pazar yeri ayrıca diğerlerinin yanı sıra film, televizyon, müzik, oyun ve eSpor ile bağlantılı NFT’leri içerecek. FTX.US başkanı Brett Harrison, Dolphin’in tüm popüler kültür üzerindeki erişimi ve ölçeğinin çok etkileyici olduğunu belirtti. Borsanın “Dolphin ile pazar yerleri inşa etmekten heyecan duyduğunu” ve “ufukta birlikte başlatmak için sabırsızlandığımız birkaç öğe olduğunu” ima ettiği bildirildi. Dolphin Entertainment CEO’su Bill O’Dowd da benzer şekilde şirketinin FTX ile ortaklığı konusunda iyimser.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz