FTX Borsası Genişliyor

FTX
FTX

FTX borsası, biri Cebelitarık’ta ve diğeri Bahamalar’da olmak üzere iki yan kuruluş aracılığıyla kripto borsasının genişletildiğini duyurdu. Cebelitarık merkezli bir dijital varlık türevleri borsası olan ZUBR’un sahibi ve operatörü Zubr Exchange Limited, Cebelitarık Finansal Hizmetler Komisyonu tarafından dağıtılmış bir defter teknolojisi sağlayıcısı olmak üzere yetkilendirildi. Önde gelen küresel kripto para borsası FTX.com’un sahibi ve işletmecisi olan FTX Trading Limited, bugün ayrıca yan kuruluşu FTX Digital pazarlarının Bahamalar Menkul Kıymetler Komisyonu altında bir dijital varlık işletmesi olarak tanındığını duyurdu.

Bankman-Fried, hazırlanan bir açıklamada, “Yerel düzenleyicilerle yakın bir çalışma ilişkisini sürdürmeye kararlıyız, böylece birlikte bu yeni varlık sınıfının büyümesini teşvik etmeye yardımcı olacak kapsamlı bir düzenleyici çerçeveyi uygulamaya koyabiliriz” dedi. FTX’in CEO’su ve kurucusu, düzenlemeleri şirketinin son zamanlardaki genişlemesinin ana odak noktası haline getirdi. Bankman-Fried ayrıca bu ayın başlarında düzenleyicilerle “bunun bir savaş olması gerekmediğini” söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikBitcoin 2021’de 350 Bin Dolara Ulaşabilir
Sonraki İçerikBu Altcoin’ler Çift Haneli Düşüşler Kaydetti

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz