FTX Borsası Blockfolio’yu 150 milyon dolara satın aldı

Vadeli işlem platformu ile bilinen kripto para borsası FTX, 6 milyon kullanıcıya sahip portföy uygulaması Blockfolio‘yu 150 milyon dolara satın aldığını duyurdu.

Yapılan açıklamada satın alma kararı iki firmanın yeni ürünler konusunda nasıl iş birliği yapılabileceği konusunu tartıştığı dönemde verildi. Portföy izleme uygulaması olan Blockfolio ile kullanıcılar portföylerini takip edebiliyor; fiyatlar, piyasa verileri ve haberler hakkında güncel bilgilere ulaşabiliyor. Uygulama on binden fazla kripto para birimi ve blokchain varlığı için fiyat desteği sunuyor. Satın alma sonrası Blockfolio’nun mevcut kullanıcılara “bağımsız bir uygulama olarak çalışmaya devam edeceğini; verileri ve gizliliği ne kadar ciddiye aldıkları konusunda hiçbir şeyin değişmediğini” söylendi.
FTX kurucusu ve CEO’su Sam Bankman-Fried, Blockfolio ekibi ve kullanıcı tabanı ile çalışmayı dört gözle beklediğini söyledi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz