Fortune Dergisi Kripto Sektöründen Önemli İsimleri Listeledi

Amerika’nın önde gelen iş dergisi Fortune, geçtiğimiz günlerde yıllık “40 Yaş Altı 40” listesini yayınladı. Bu listede “Finans” kategorisinde bazı kripto para birimi endüstri liderleri kabul edildi. Fortune tarafından seçilen 40 yaşın altındaki en etkili kişilerden bazıları Bakkt başkanı Adam White, eski Ripple yöneticisi ve şimdilerde Binance ABD CEO’su Catherine Coley ve Anchorage kurucu ortağı Diogo Mónica oldu. Binance ABD CEO’su Catherine Coley, listelemenin ardından finans sektöründe en etkili 40 kişiden biri olduğu için onur duyduğundan bahsetti.

binance

Fortune dergisi bu sene “Finans”, “Teknoloji”, “Sağlık”, “Hükümet ve Politika” ve “Medya ve Eğlence” kategorilerinde en etkili 40 kişiyi ön plana çıkardı. Pop yıldızı Beyonce’nin de sıralandığı listede Bakkt başkanı Adam White, Beyonce’nin yanında kendisini göreceği tek listenin bu olduğunu şaka yollu bir şekilde ifade etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz