Filecoin Yükselişe Geçti

Filecoin (FIL)
Filecoin (FIL)

Merkezi olmayan bir depolama ağına güç sağlayan Filecoin (FIL) geçtiğimiz günden beri %23 ve geçen haftadan bu yana %40 değer kazandı. Filecoin’in fiyatı 104 dolara ulaştı ve kripto paranın toplam piyasa değeri 10 milyar doları aştı. Bu sayede Filecoin en büyük 19. kripto para birimi olarak listelenmeye başladı.

Filecoin 70 dolardan işlem gördüğü Salı günü yükselmeye başladı. Cuma günü, 77 dolara yükseldi. Ardından Cumartesi sabahı büyük bir sıçramayla FIL 84 dolara ulaştı. Fiyat, Filecoin’in neredeyse bir anda bir kez daha 89 dolara yükseldiği Cumartesi öğleden sonraya kadar sabit kaldı. O zamandan beri coin yukarı yönlü ilerlemeye devam ediyor. Mayıs ayının ortasından bu yana kaydettiği en yüksek seviyelere ulaşan Filecoin token’i yine de 191 dolarlık rekor seviyesinden uzakta. Bu arada geçtiğimiz Mayıs ayında Filecoin, NFT yaratıcılarının NFT’lerini ve ilgili meta verilerini Filecoin’de saklamaları için NFT.Storage adlı ücretsiz bir hizmeti duyurdu.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz