Fidelity Yükseliş Gösteren Bir Bitcoin Raporu Yayınladı

Yatırım fonu devi Fidelity Investments’in kripto para birimi yan kuruluşu olan Fidelity Digital Assets, son derece yükseliş gösteren bir Bitcoin raporu yayınladı. Araştırma müdürü Ria Bhutoria, raporda küresel portföy çeşitlendirmesinde seçeneklerin son yıllarda giderek arttığını belirtti. Bununla birlikte raporda yatırımcıların sosyal medya platformları aracılığıyla Bitcoin ve diğer kripto tekliflerine daha aşina olduklarında dikkatlerini dijital para birimine çevirecekleri belirtildi. Rapora göre, Twitter, Reddit, Telegram, YouTube ve Tik Tok gibi sosyal medya ve iletişim platformları, Bitcoin’in bireysel satışını benimsiyor.

Rapor, analiz firması The TIE’den alınan verilere dikkat çekerek, sosyal medyada Bitcoin’den oldukça fazla söz edilmesinin dijital para biriminin değerinde artışlara neden olabileceğini gösterdi. Fidelity raporu, ayrıca kurumsal ilginin, yatırımların sadece % 10’unu alternatif yatırımlardan ve sabit gelirden alarak Bitcoin’in piyasa kapitalizasyonunu 1,3 trilyon dolara kadar artırabileceğini dile getirdi.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz