Fidelity Ethereum ve Diğer Kripto Paralar İçin Hizmet Sunacağını Açıkladı

Fidelity
Fidelity

Bloomberg’in bildirdiğine göre, 10.4 trilyon dolarlık yatırım fonu devinin kripto para birimi odaklı bir birimi olan Fidelity Digital Assets, Ethereum ve diğer kripto para birimleri için hizmet sunmaya başlamayı planlıyor. Şu an itibariyle, Fidelity şirketi sadece Bitcoin’i elinde tutuyor ve ticareti yapıyor. Ancak şirket son açıklamasında Bitcoin’in ötesine geçmek istediğini ifade etti. Fidelity Digital Assets, Bitcoin’in ardından en büyük altcoin olan Ethereum’a genişleme planlarını açıkladı. Bununla birlikte, Fidelity’nin dijital varlık birimi başkanı Tom Jessop, artık Ethereum için daha fazla talep olduğunu belirtti.

Altcoinlere yapılan genişlemenin ortasında, Fidelity büyük bir işe alım çılgınlığı yaşıyor ve çalışan sayısını 100 çalışan artırmayı planlıyor. Kripto para fiyatlarındaki büyük düşüşe rağmen, kurumların aslında yeni varlık sınıfıyla daha fazla ilgilenmeye başladığını ve bu nedenle şirketinde büyük bir genişleme yaşandığını ifade etti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikDeFi Token’leri Yükselişe Geçti
Sonraki İçerikEthereum Tabanlı DeFi Token’lerinin Kullanıcı Sayısı 3 Milyonu Aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz