Fenerbahçe Token’i Yüzde 433 Arttı

Fenerbahçe Token
Fenerbahçe Token

Taraftar token’i FB, lansmanda %433 arttı. Fenerbahçe bugün Ethereum tabanlı taraftar tokenini piyasaya sürdükten bir saat sonra, token, onu listeleyen tek merkezi borsa olan Paribu’nun çökmesine rağmen %433 arttı. Token’ın teknik incelemesine göre, Fenerbahçe Token sahipleri, tesislerin isimlendirilmesi gibi küçük kulüp kararlarına oy verebilecek ve maç satışlarına öncelikli erişim sağlayabilecek.

Kulüp Pazartesi günü bir ön satışta yaklaşık 436 milyon lira ve birçok yatırımcı %50 indirim kazanmak için token’leri dokuz ay boyunca kilitlemekten mutlu oldu. Token bugün Paribu’da işlem görmeye başladı, ancak yüksek talep siteyi birkaç kez geçici olarak çökertti. Yatırımcıların Pazartesi günü 30 lira karşılığında satın aldığı kilitli olmayan tokenler, %433 artışla 160 liradan (18.70 $) işlem görüyor. Şimdiye kadar, borsa 150 milyon dolar değerinde FB token ticareti yaptı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz