FD7 Ventures Şirketi 250 Milyon Dolarlık Fon Başlatıyor

Dubai merkezli FD7 Ventures, 250 milyon dolarlık yeni bir fon başlatacağını duyurdu. Şirket tarafından yayınlanan açıklamaya göre, fon Polkadot ve Cardano token’leri üzerine inşa edilecek. Şirket yıl içinde Cardano ve Polkadot ekosisteminden 50 farklı projeye şirket başına 5 milyon dolara kadar para tahsis etmeyi planlıyor. En başarılı olanlar, ilk yatırımın üstünde 20 milyon dolara kadar para kazanabilecekler. Bununla birlikte fonun yönetici ortağı Prakash Chand, Hindistan Teknoloji Enstitüsü’nün halihazırda üniversite düzeyinde Polkadot ve Cardano projelerinde çalışan en iyi yetenekleri ortaya çıkardığını belirtti.

FD7 Ventures ayrıca Hindistan’da NFT’ler için bir pazar oluşturmak amacıyla en iyi iki blok zincirinden yararlanmak istediğini açıkladı. Geçtiğimiz hafta FD7, tüm bu parayı Cardano ve Polkadot’a koymak için 750 milyon dolarlık Bitcoin’i satacağını açıklamıştı. 

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz