FCA: Binance Borsası Birleşik Krallık’ta Faaliyet Gösterme Yetkisine Sahip Değil

İşlem hacimlerine göre en büyük kripto para borsası olan Binance, Financial Conduct Authority tarafından 26 Haziran’da yayınlanan bir uyarıya göre Birleşik Krallık’ta iş yapma yetkisine sahip değil. Düzenleyici gözlemci, ne Londra merkezli Binance Markets Limited’in ne de Binance Group bünyesindeki herhangi bir kuruluşun herhangi bir lisans veya başka bir yetki şekli almadığını iddia etti. Haziran 2020’de Binance, özellikle İngiliz ve Avrupalı ​​yatırımcılara hitap edecek bir kripto borsası olan Binance U.K.’yi başlatmıştı.

FCA uyarısı, Binance’in Ontario’daki kullanıcıları için dijital kapılarını kapatacağını söylemesinden sadece bir gün sonra geldi. Binance, 31 Aralık’tan itibaren en büyük Kanada eyaletinden tüm kullanıcıları engelleyecek. Hatırlayacağınız üzere Ontario Menkul Kıymetler Komisyonu kısa süre önce önde gelen vadeli işlem ticaret platformu Bybit’in en son hedefi olduğu çeşitli kripto borsalarına kısıtlama getirmişti.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz