Fantom (FTM) TVL’si Avalanche’ı Geçti

Fantom
Fantom

Yeni bir yüksek performanslı akıllı sözleşme platformu olan Fantom (FTM), düzeltmeye rağmen rallisini büyüttü. Fantom kilitli toplam varlık hacmi 10 milyar dolarlık tarihi bir  rekora yükseldi. Fantom (FTM) protokol destekçilerinin topluluk odaklı hesabı tarafından paylaşılan istatistiklere göre, kilitli toplam varlık hacmi (TVL’si) Avalanche (AVAX) platformunu geride bıraktı. Fantom’un TVL’si sadece bir haftada %33 arttı ve Avalanche’ı geçti.

Önde gelen DeFi analitik gösterge panosu DeFiLLama’nın verilerine göre, Fantom’un TVL metrikleri neredeyse 9,5 milyar dolara yükseldi. En yakın rakip Avalanche (AVAX), merkezi olmayan uygulamalarında kilitli 8.42 milyar dolarla sınırlı kaldı. Son 24 saat içinde, kripto piyasalarındaki düzeltmenin ortasında Fantom’un uygulamaları TVL’lerinin %9,87’sini kaybederken Avalanche’ın protokollerinin net TVL’si %16,5 düştü.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz