Facebook Kısa Sürede Bitcoin’in Toplam Piyasa Değerinin 3’te 1’ini Kaybetti

CNBC’nin bildirdiğine göre, Cuma günü Facebook’un piyasa değerinin 56 milyar dolardan fazlası silindi, bu Bitcoin’in 167 milyar dolar olan toplam piyasa değerinin neredeyse üçte birine denk geliyor.

Londra merkezli tüketim ürünleri devi Unilever, 400’den fazla markası ile birlikte 2020’nin sonuna kadar reklamlarını Facebook ve Twitter’da yayınlamayacağını açıkladı. Ayrıca Coca-Cola ve Verizon da dahil olmak üzere 90’a yakın reklamveren, uzun süre önce Facebook platformunun zararlı içeriğini azaltmadığı için reklam vermeyi kestiğini açıklamıştı.

binance

Markaların üst üste Facebook platformuna reklam vermeyeceklerini açıklamasının üzerine Facebook şirketinin hisseleri yüzde sekizden fazla düştü. Bunun üzerine Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, platformun içerik güvenliği çalışmalarını savundu ve güvenliğini sağlamak için yatırılan “milyarlarca doları” işaret etti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz