Facebook CEO’su Mark Zuckerberg’den Bitcoin Paylaşımı

Facebook CEO’su Mark Zuckerberg, Facebook’tan paylaştığı son gönderisine göre keçilerine “Max” ve “Bitcoin” adını verdiğini duyurdu. Bunun üzerine SkyBridge kurucusu Anthony Scaramucci, Zuckerberg’i Bitcoin topluluğuna davet etti. Scaramucci, “Mark Zuckerberg’in Facebook’un kripto işini yürütmesi için PayPal’dan David Marcus’u işe aldığında bir Bitcoin kullanıcısı olacağını biliyordum. Uzun ve dolambaçlı bir yol oldu, ancak #Bitcoin’e hoş geldiniz.” dedi.

Facebook’un hissedarlar toplantısının 26 Mayıs’ta yapılması planlanıyor. Kripto meraklıları, Zuckerberg’in Bitcoin hisselerini duyurma ihtimalinin arttığı göz önüne alındığında bu günü takvimlerinde belirtmek isteyebilirler. Bu arada geçtiğimiz ay Facebook şirketinin Bitcoin’i benimsediği söylentileri yayılmıştı ancak şirket Nisan ayı sonundaki kazanç çağrısı sırasında Bitcoin’e yatırım yaptığı açıklamadı.

binance


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz