Ethernity Pele’nin NFT’lerini Açık Artırmaya Çıkardı

Hayır kurumları için dijital koleksiyonları piyasaya sürmek amacıyla başlatılan Ethernity Chain (ERN), futbol efsanesi Pele’nin NFT’leri yayınladı. 8 Mayıs tarihinde Ethernity Chain, Pelé olarak da bilinen ikonik futbolcu Edson Arantes do Nascimento’yu ölümsüzleştiren NFT’ler için bir açık artırma başlattı. NFT koleksiyonu, Ethernity Chain tarafından ünlü dijital sanatçılar Visual Lab ve Rafa Zabala ile iş birliği içinde oluşturuldu.

Açık artırma futbol kralı Pele’nin sürükleyici futbol serüvenin anlatıldığı video sunumuyla başladı. Yayınlanan videoda Pelé’nin mütevazı kökenlerinden Dünya Kupası zaferine kadar olan kariyeri anlatıldı. Bugün üç pozisyon satışa sunuldu. Her biri 3.669 dolara 40 “Pelé 10” kartı, her biri 1.217 dolar olan 75 “Bicycle Kick Glided” kartı ve 254 dolarlık 200 “Bicycle Kick Epic” kartı. Ayrıca bu müzayedede toplanan fonların %90’ının Pelé Vakfı’na gideceği açıklandı. Bu kar amacı gütmeyen kuruluş, dünyanın en fakir bölgelerinden gençleri geliştirmek için çalışıyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!
Önceki İçerikRipple 100 Milyon XRP’yi Transfer Etti
Sonraki İçerikEthereum Piyasa Değeri 442 Milyar Doları Aştı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz