Ethereum’un Tarayıcı Cüzdanı Metamask 1 Milyon Kullanıcıyı Aştı

Ethereum’un tarayıcı cüzdanı Metamask Google Chrome uzantısında 1 milyon kullanıcıyı aştı. Bilindiği üzere son süreçte Ethereum (ETH) fiyatları son yedi ayın en yüksek seviyesine yükseldi. Trustnodes raporuna göre Ethereum işlemleri de bir aydan daha kısa bir sürede 400 binden 800 bine yükselerek iki katına çıktı. Raporda, Gas kullanımının Eylül ayından bu yana en yüksek seviyelerine çıktığı, işlem ücretlerinin düşük kaldığı belirtildi. Ethereum fiyatı 300 dolara yaklaşırken ağ faaliyetlerindeki artış piyasalara büyük ivme kazandırdı.

Geçen hafta sonundan bu yana, piyasa değeri ile dünyanın ikinci büyük kripto para varlığı % 28 arttı. ETH piyasa değeri 30 milyar doların üzerine çıktı ve sonuç olarak Bitcoin dominansını düşürdü. Tüm bunlar, kullanıcıların Ethereum dApp’lerini web tarayıcısında çalıştırmasına izin veren Metamask gibi platformların kullanımını arttırdı.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz