“Ethereum’un Büyük Bir Ralliye Başlaması Pek Mümkün Değil”

RealT’in CCO’su ve podcast sunucusu David Hoffman, ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum‘un kullanım metriklerinin ve kullanım örneklerinin yetersiz fiyat hareketine rağmen tüm zamanların en yüksek seviyelerinde olduğunu belirtti. Bunun üzerine birçok yatırımcı metriklerin rekor seviyelerini göz önünde bulundurarak devasa bir ETH rallisinin geldiğini iddia etmeye başladı.

binance

Ancak bir analist, Ethereum büyük bir ralliye başlamasının oldukça zor olacağını söyledi. Ceteris Paribus isimli bir analisti altcoinlerin mevcut fiyatlarla parabolik olmasına rağmen, sürdürülebilir ve kayda değer bir Wall Street sermaye akışı olmadığı için Ethereum’da büyük bir yükseliş göstermenin “zor” olduğunu söyledi. DeFi uygulamalarına giren paranın doğrudan ETH’nin yükselmesi için yeterli bir seviyede olmadığını belirten analist çok daha büyük hacimlere ihtiyaç duyulduğunu belirtti.


En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz