Ethereum’da Tarihi İşlem! Tek para gönderimi için 2.6 Milyon Dolar Komisyon!

Bugün Ethereum ağında tarihteki en büyük işlem ücretlerinden biri harcandı. Bir kişi 0.55 ETH göndermek için yanlışlıkla 10.688 ETH işlem komisyonu ödedi. Yaklaşık 2.6 milyon dolara denk gelen ücret kripto tarihinin en büyük işlem ücretlerinden biri oldu. Kullanıcı muhtemelen 10.688’ETH’yi göndermek için 0.55 ETH komisyon vermek isterken rakamları bir dikkatsizlik sonucu ters yazdı.

İşlem ücreti, blok doğrulamasını yapan Çinli madencilik havuzu Spark Pool’a gitti.  Spark Pool’dan bir yönetici, konu ile ilgili yaptığı yorumda göndericinin kendilerine ulaştığı takdirde komisyonu geri iade edebileceklerini söyledi. Spark Pool daha önce benzer bir olayda yanlışlıkla yüklü komisyon ödeyen Güney Koreli bir şirkete iade yapmıştır. Göndericinin kimliği şimdilik bilinmese de cüzdanında 12 milyon dolarlık daha Ethereum bulunan bir ETH balinası veya borsa olduğu tahmin ediliyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz