Ethereum Yükselişe Geçti

Kilit direnç seviyeleri son birkaç saat içinde Ethereum tarafından kırıldı ve bu durum Ethereum’un fiyatını yukarıya taşıdı.  ETH fiyatları, Eylül 2019 sonundan bu yana görülmeyen bir seviyeye ulaştı. Geçen yılın rallisinin Nisan ayında başlamasından bu yana sonunda engel kırıldı ve Ethereum 200 doların üzerine çıktı. Tradingview.com’a göre Ethereum birkaç saat önce 213 dolara ulaştı, neredeyse on dokuz hafta boyunca kaydedilen en yüksek fiyatı. Ethereum’un önündeki en önemli seviye ise 225$ olarak gözüküyor.

Geçtiğimiz 24 saat içinde boğalar güçlendikçe ETH yatırımcılarına neredeyse %10 kazandırdı.Yılın başından bu yana Ethereum, aynı dönemde net bir farkla Bitcoin ve XRP’den % 58 daha iyi performans gösterdi. Bu durumda Ethereum,Bitcoin ile kıyaslandığında yatırımcıya daha fazla kazanç potansiyeli ile daha cazip görünebilir. 2020 yılında ETH 2.0 ile proof of stake başlayacak olması ve ekosisteme olan güvenin artması nedeniyle Ethereum fiyatını yükselmesi bekleniyor. Sonuç olarak bu yıl Bitcoin dominansı azaldıkça ETH gibi altcoinlerin tercih edilmesi bekleniyor.

binance

En güncel haberlerden anında haberdar olmak için Twitter hesabımızı takip edip, Telegram kanalımıza ve Facebook sayfamıza katılmayı unutmayın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz